BETON 2017

Türkiye Hazır Beton Birliğinin düzenlediği “Beton 2017 Kongresi” 13-14 Nisan 2017 tarihlerinde, “Beton İstanbul 2017 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı” ise 13-15 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

 

Beton 2017 Kongresi’nde; beton bileşenleri, üretimde ve yerinde nitelik denetimi, özel betonlar, özel projelerde beton tasarım ve çözümleri, beton üretiminde geri kazanım ve geri dönüşüm, beton yollar ve karayolu beton güvenlik yapıları, beton santrali ve sevkiyat verimlilikleri, beton teknolojisinde son gelişmeler başlıkları altında sektörün gelişimine katkı sağlayacak 60 bildiri sunulacaktır. Kongre’yi akademisyenler ve araştırmacıların yanı sıra hazır beton sektörünün ve yan sanayi firmalarının temsilcilerinden oluşan 400 civarı delege takip edecektir.

 

Aynı zamanda bu yıl THBB tarafından dokuzuncusu düzenlenecek olan Beton İstanbul 2017 Fuarı’nda hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörleri ile ilgili son teknolojik ürünler, araç, makine ve ekipmanlar, hizmet ve donanımlar sergilenecektir. 65 firmanın 150 marka ile katılacağı Fuar, 10.000 ziyaretçiyi ağırlayacaktır. Yurtdışındaki fuarları takip edemeyen firmaları, sektörlerimize araç, ekipman ve hizmet sunan firmalarla buluşturacak olan Fuar, inşaat, hazır beton, çimento, agrega başta olmak üzere ilgili sektörlere ve dolayısıyla ülkemize yarar sağlayacaktır.

 

İnşaat, hazır beton, çimento, agrega sektörü ve sektörlerimize makine, ekipman ve hizmet sağlayan firma temsilcilerinin ve bilim çevrelerinin katılacağı Beton 2017’ye teşriflerinizi ve katılım için teyidinizi arz ederiz.

 

Saygılarımızla,