Duyuru ve Davet

 

Sayın Yapı Denetim Kuruluşu yetkilileri, 

Çalışma Bakanlığı , iş sağlığı ve güvenliği konularında mevzuat çalışması yaparak ulusal ve uluslararası düzeyde kurum ve kuruluşlarla işbirliği ve koordinasyon içinde proje geliştirmekte, çalıştay ve seminerler düzenlemektedir. 

Bu kapsamda; 23-24 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul Hilton Bomonti otelde, ülkemizde inşaat sektöründe gerçekleşen ölümlü iş kazalarının azaltılması ve toplumda arzulanan farkındalığın sağlanması amacıyla kaza nedenleri ve çözüm önerilerinin aktarılacağı "Hedef Sıfır, Pratik Çözümler" başlıklı iki günlük konferans gerçekleştirilecektir. 

Çalışma Bakanlığının kurmuş olduğu üst kurulun faaliyetleri doğrultusunda düzenlenecek olan toplantıya Çalışma Bakanı Sayın Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU, Çalışma Bakanlığı yetkilileri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri de katılacaktır. 

Değerli Meslektaşlarım, yapı denetim kuruluşlarının sorunlarının çözümünde (elektronik dağıtım dahil) çalışma bakanlığının önemli destekleri olmaktadır. Ayrıca iş güvenliği yasasında yapı denetim kuruluşları ve denetçilerin sorumluluklarının yeniden düzenlenmesi için yapılan toplantılara YDKB olarak katılmaktayız. Bu çalışmaların ve yeniden düzenlemenin firmalarımızın yararına olması için katılımlarınızı ve görüşlerinizi beklediğimizi bildirir 23 – 24 Mart tarihinde İstanbul Hilton Bomonti Otelde yapılacak olan bu önemli toplantıya katılımınızı bekler çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Yapı Denetim Kuruluşları Birliği

Genel Başkan

 

Tekin Saraçoğlu

 

 

Ek : Konferans programı ve Katılım Formu

(Konferansa katılım ücretsizdir)

 

Katılımlarınız için Dernek merkezimizi 13 Mart tarihine kadar bilgilendirmenizi rica ederiz.

 

Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Yönetiminin katılımı zorunludur.